Cukiernia starówka

Przygotuj się na jedne z najlepszych deserów w mieście. Cukiernia Starówka to sklep ze słodyczami, który oferuje szeroką gamę pysznych smakołyków przygotowanych ze świeżych, wysokiej jakości składników i podanych w eleganckiej, ale wesołej atmosferze.

Smakowite słodkości są tu rzeczywiście główną atrakcją. W ofercie sklepu znajdują się rozmaite ciasta – torty wypełnione różnego rodzaju kremami (np. z białej czekolady czy orzechowym), torty pokryte warstwami czekolady czy bardzo urocze makaroniki. Ale oprócz tych klasycznych słodkości można tu zamówić coś specjalnego – eklerki, czyli ciastka choux pokryte kremem waniliowym i polane sosem karmelowym.

Siedząc przy jednym ze stolików na zewnątrz można delektować się swoim deserem i obserwować ludzi mijających ruchliwe ulice miasta. Projekt wnętrza uwzględnia nie tylko wystrój, ale i atmosferę miejsca. Skupiono się na detalach i materiałach użytych do ich stworzenia.Ściany wykonane są z papieru przypominające czekoladę, a na podłogi położono specjalne linoleum, które wygląda jak kolorowy marcepan. Zostało ono stworzone specjalnie dla tego miejsca, zgodnie z jego koncepcją.

Wnętrze cukierni zostało zaprojektowane w bardzo charakterystyczny sposób: użyto białych i różowych kolorów, aby nadać miejscu charakterystyczny wygląd. Kolorystyka pasuje do produktów, które oferuje: słodkich przysmaków, pysznych ciastek i tart. Główna linia produktów opiera się na kolorowych makaronach, choć w ofercie znajdują się również inne smakowite wyroby. Cukiernia Starówka oferuje ciasta i słodycze, które powstają wyłącznie z naturalnych składników: bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Wszystko można tu zjeść bez obaw.