Bagażnik na narty

Bagażnik na narty dostępny jest w wielu różnych wersjach, w zależności od marki i modelu pojazdu. Pasuje do większości samochodów z łatwością, urządzenie otwiera się podczas załadunku i rozładunku, aby umożliwić łatwiejszy dostęp. Są regulowane, aby jak najlepiej dopasować się do Twojego sprzętu. Jest to szczególnie wygodne w przypadku konieczności wymiany jednej pary nart na drugą. Bezpieczne przenoszenie nart między pojazdami, dzięki blokadzie w obu miejscach, pasek zapobiegający kołysaniu utrzymuje wszystkie umieszczone rzeczy razem.

Wszechstronny bagażnik narciarski może być natychmiast zamontowany do fabrycznego lub dodatkowego systemu poprzeczek, a ramiona nośne posiadają przeguby umożliwiające dostosowanie ich do różnych kształtów desek narciarskich. Ramiona nośne można regulować w zakresie od 24″ do 58″ od zaczepu do końcówki, dzięki czemu system jest kompatybilny z większością desek snowboardowych i nart dostępnych obecnie na rynku.

Zamontuj narty w pionie w samochodzie dzięki uchwytowi na narty z hakiem. W bagażniku zintegrowany jest hak na narty. Można go łatwo przymocować do poprzeczek pojazdu, a następnie ułożyć narty na hakach bagażnika na narty. W ten sposób można łatwiej do nich sięgnąć z tyłu samochodu i nie traci się miejsca w bagażniku.

Magnetyczny bagażnik na narty będzie łatwiejszy w montażu i obsłudze niż bagażnik mocowany na relingach. Dodatkowo można na nim przewozić deski snowboardowe. Przy wyborze odpowiedniego bagażnika magnetycznego zwróć uwagę na jakość jego wykonania. Ramiona powinny być wykonane z mocnego materiału i solidnie przymocowane do korpusu.