Gadżety i akcesoria dla klientów oraz pracowników firmy – spośród czego można wybierać?

Gadżety reklamowe to opłacalny sposób na promocję Twojej firmy. To także świetny sposób na nagradzanie pracowników i klientów.

Propozycje gadżetów do wyboru

Notesy reklamowe 

Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą, marketingiem lub zarządzaniem, notesy reklamowe będą świetnym prezentem. Na okładkach można umieścić logo i informacje kontaktowe, a także dodać dodatkowe strony do zapisywania spotkań i notatek. Takie notatniki doskonale nadają się do zabrania w podróż!

Jeśli chcesz podarować notesy reklamowe swoim klientom i pracownikom, to w wielu miejscach można znaleźć dostawców, którzy oferują te produkty po przystępnych cenach, jak np. https://markowe-upominki.pl/310-notesy-reklamowe.

Pamięci USB, długopisy, myszki

Pamięci USB to kolejny dobry upominek, ponieważ są bardzo przydatne i na tyle małe, że zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Można je dostać w różnych kształtach i rozmiarach, w tym urządzenia w kształcie długopisu, które wyglądają tak, jakby pasowały do biurka, a nie do domowego komputera!

Breloczki do kluczy/otwieracze do butelek/piłeczki antystresowe

Breloki do kluczy to kolejny świetny upominek, ponieważ są przydatne i pozwalają umieścić logo firmy tak, aby każdy mógł je zobaczyć (a przynajmniej ci, którzy pożyczają klucze od innych). Otwieracze do butelek i piłeczki antystresowe to również doskonałe prezenty, ponieważ są to zabawne przedmioty, z których ludzie będą chętnie korzystać regularnie – zwłaszcza jeśli dodasz do nich indywidualną wiadomość lub logo!