Jak prać białe buty?

Dylemat: chcesz, aby Twoje ulubione białe buty pozostały białe tak długo, jak to możliwe, ale co z czasami, kiedy musisz je umyć? Czy nie byłoby miło mieć kilka opcji, jak można dostać brud z butów bez rujnowania ich kolor?

Jak ręcznie umyć białe buty?

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że odrobina wody i mydła może przejść długą drogę w czyszczeniu ich białych butów. Wypełnia dużą miskę z ciepłą wodą i upuszcza kilka kropel mydła do naczyń. Namocz buty przez około godzinę, a następnie przetrzyj je starą szczoteczką do zębów. Dokładnie wypłucz, wykręć, a następnie ułóż płasko na papierowych ręcznikach do wyschnięcia.

Jeśli brud jest uparty lub zmielony, może być konieczne powtórzenie procesu kilka razy, zanim będą dobre jak nowe!

Jak prać białe buty w pralce?

W związku z tym, że nie jest to najlepszy pomysł na pranie ubrań, to nie jest to takie złe dla większości trampek. Po pierwsze, używaj tylko zimnej wody i wybierz delikatny cykl. Następnie dodaj dwie łyżki stołowe płynnego detergentu do prania (nie więcej!) i przeprowadź cykl ponownie. Na koniec wysusz buty na powietrzu lub w cieniu – nigdy nie umieszczaj ich na słońcu. Wejdź również na stronę http://minimish.pl/