Jakie buty na wesele wybrać?

źródło: pixabay.com/lubovlisitsa

Wybór odpowiednich butów do ślubu jest jedną z najważniejszych – i najtrudniejszych – decyzji, jakie może podjąć kobieta. Z jednej strony, Twoje buty mogą być na Twoich stopach przez wiele godzin, co czyni je ważnym czynnikiem Twojego komfortu. Z drugiej strony, nie są one prawdopodobnie w centrum uwagi, co oznacza, że możesz bawić się trendami i stylami, nie martwiąc się zbytnio o to, czy wyglądają dobrze, czy nie.

Możliwe, że będziesz musiał spędzić trochę czasu na nogach, więc ważne jest, aby wybrać coś wystarczająco wygodnego, aby pozwolić Ci przetańczyć całą noc. Być może będziesz musiał również przejść przez trawę lub brud, aby dostać się z miejsca na miejsce, więc upewnij się, że masz coś z solidnymi podeszwami. Nie chcesz czuć się tak, jakbyś szedł boso podczas noszenia fantazyjnej sukni.

Najpopularniejszym wyborem są klasyczne baletki, które nadają szyku bez wysiłku. Nieco wyższy obcas doda Ci poloru, ale nie będzie niewygodny, gdy będziesz stała przez dłuższy czas. Jeśli chcesz być bardziej wyrafinowana, spróbuj obcasów typu kitten heels: dodadzą Ci one wzrostu, ale nie będą zbyt wysokie, aby w nich tańczyć.

Upewnij się, że twoje buty pasują do twojej sukni tak dobrze, jak to możliwe. Nie zakładaj japonek, jeśli wszyscy inni będą nosić szpilki – to po prostu nie jest odpowiednie. Upewnij się, że możesz chodzić w nich wygodnie, zanim dokonasz tego wyboru. Zapraszamy również http://catchlife.pl/.