Jakie są zalety lakierów hybrydowych?

źródło: pixabay.com/Alehandra13

Lakiery hybrydowe w ostatnich latach zyskują na popularności, dlatego czas dowiedzieć się, czym są i dlaczego różnią się od innych rodzajów lakierów do paznokci.

Do tej kategorii należą lakiery żelowe, zwane również żelowymi lub żelowymi. Te nie wymagają lampy UV lub być utwardzane pod lampą – mogą one wyschnąć przez ten sam proces, który zmienia je nieprzejrzysty kolor. Są plusy i minusy używania lakierów hybrydowych. Po ich zastosowaniu paznokcie będą wyglądały jak zwykły lakier, ale z bardziej błyszczącym wykończeniem. Nie są one odporne na odpryskiwanie jak żele, ale utrzymują się dłużej niż tradycyjne lakiery do paznokci i są bardziej trwałe niż zwykłe lakiery. Jeśli szukasz czegoś, co trwa długo, ale nie musi być usuwane za pomocą acetonu, to jest to świetny wybór dla Ciebie.

Istnieją również tradycyjne lakiery, które działają podobnie jak zwykły lakier czerwony lub czarny. Główną różnicą jest to, że dają one paznokciom wysoki połysk po wyschnięciu, w przeciwieństwie do zwykłych lakierów do paznokci, które generalnie nie są błyszczące po wyschnięciu. Zapraszamy również na http://stylishbasket.pl/