Numer telefonu na taxi w Katowicach

Źródło: https://katowice.ekotaxi.pl/

Sprawdź nasz numer telefonu na taxi w Katowicach i skorzystaj z naszych usług

Numer telefonu na taxi w Katowicach znajdziesz w różnych miejscach, ale najlepiej zapisz po prostu ten do Eko Taxi: 32 722 02 22. Jesteśmy sprawdzoną firmą, działającą w wielu miastach w Polsce. Jednym z nich są właśnie Katowice, gdzie zaliczamy się do renomowanych i chętnie wybieranych korporacji taksówkarskich. Zapraszamy do kontaktu, przekonania się o korzystnych cenach i wysokiej jakości naszych usług.

Przejazdy

Podstawą naszej działalności są standardowe kursy taksówkami w dobrych cenach. Realizujemy je całodobowo, przez siedem dni w tygodniu zarówno na terenie Katowic, jak i w okolicach samego miasta. Nasi kierowcy wykazują się wysoką kulturą osobistą i doskonałą znajomością topografii tego rejonu. Dzięki temu możesz być spokojny, że w każde miejsce dojedziesz szybko i w przyjaznych warunkach. Poza klasycznymi taksówkami, w naszej flocie znajdują się także większe auta. Możesz zamówić auto kombi czy taxi typu VAN, które pomieści 6-7 osób, sprawdzając się doskonale dla większych grup. Zamawiając nasze taxi telefonicznie, pamiętaj, żeby na etapie zamawiania zaznaczyć wyraźnie, której opcji potrzebujesz.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Jesteśmy taxi, w którym nie napotkasz problemów z podróżowaniem ze swoimi zwierzakami. Te małe można przewozić w transporterze w darmowy sposób, a z większymi pojedziesz za drobną dopłatą. Jedną z popularnych dodatkowych usług są zakupy na telefon. Polega to na tym, że nasi kierowcy mogą zrobić zakupy na mieście i dostarczyć je pod wyznaczony adres. Jest to bardzo pomocne choćby, gdy zapomnisz paru ważnych produktów przed spotkaniem z przyjaciółmi i chcesz je uzupełnić, żeby wszystko poszło zgodnie z planem lub po prostu wtedy, gdy chcesz coś kupić, bez wychodzenia z domu. Takie zakupy możesz też zamówić do pracy, gdy w biurowej kuchni zabraknie kawy czy przekąsek, a nie chcesz się odrywać od obowiązków. Eko Taxi oferuje również takie usługi, jak monitorowany przewóz dzieci czy obsługę imprez. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, na przykład przez specjalny formularz na stronie.