Najlepsze sposoby na domowe lemoniady

źródło: pixabay.com/PhotoMIX-Company

Wszyscy cieszymy się na letnie upały i czas spędzony na zewnątrz, ale mamy też nadzieję uniknąć bardziej nieprzyjemnych aspektów tego okresu: oparzeń słonecznych, upalnych nocy i kaca. Na szczęście istnieje wiele sposobów na pokonanie upału – a jednym z nich jest picie lemoniady.

(1) Sok z cytryny: Pierwszy sposób jest super prosty: wystarczy wycisnąć kilka cytryn! Dodaj kilka łyżek soku z cytryny do wody, wymieszaj i masz domową lemoniadę. Jest to świetne rozwiązanie, gdy potrzebujesz szybkiego napoju w gorący dzień. Dla punktów bonusowych, dodać trochę lodu i trochę miodu lub nektaru z agawy!

(2) Nektar z agawy: Jednym z moich ulubionych sposobów picia lemoniady jest z nektarem z agawy ; jest słodszy niż cukier, co czyni go nieco zdrowszym niż zwykła lemoniada. Można użyć zarówno świeże lub butelkowane cytryny w tym przepisie; jeśli używasz butelkowane cytryny, upewnij się, że są one niesłodzone!

(3) Kostki lodu: Jeśli naprawdę chcesz uzyskać fantazję ze swoją lemoniadą, zamroź trochę soku owocowego w kostki lodu! Można spróbować maliny (ale upewnij się, że są niesłodzone) lub truskawki. Zapraszamy też na http://soxx.pl/